Правильний сон для немовлят – це Sonto

Про нас

До того, як створити бренд Sonto, ми більше десяти років працювали у сфері виробництва дитячих матраців. Тому нам вдалося вкласти у новий проєкт увесь безцінний досвід і отримані знання. І зараз ми розробляємо якісні продукти для здорового і комфортного відпочинку немовлят з урахуванням вікових потреб їх організму.
Ми прагнемо, щоб кожна мама і тато знали, як створити умови для правильного та здорового сну своєї дитини. Для нас важливо донести інформацію, що не всі гарні та дорогі предмети для відпочинку малечі безпечні та зручні для неї. Тож бажаємо вашій дитині міцних снів, а вам — корисних знань!
З любов’ю та турботою в кожному продукті!
Команда Sonto

Нас рекомендують

Провідні спеціалісти галузі ортопедії, сонології, педіатрії

Матраци сподобались. Якість матеріалів і виготовлення дуже високого рівня. Продукт сертифікований та відповідає всім вимогам. Головне — матраци правильної жорсткості. Сторона А ідеально підійде для немовлят, а сторона Б забезпечуватиме якісний відпочинок дітям, які вже почали ходити. Особливо мені сподобалась тканина, з якої пошитий чохол — дуже приємна. Планую своїм дітям купити ваші матраци.

дитячий ортопед-травматолог
Вікторія Сьоміна

Матраци Sonto — просто знахідка для батьків! Дуже радий, що в Україні є такий свідомий виробник, який не лише робить дійсно якісну продукцію для діток, а й вносить великий вклад в поширення інформації про здоровий та безпечний сон для діток! Але основий знак якості — це позитивні відгуки бутьків! А їх на прийомі я чую часто! Тому впевнено рекомендую матраци від Sonto!

педіатр
Андрій Шиманський