Рекомендації по догляду за матрацом

Рекомендації по догляду за матрацом

Придбати якісний матрац — маленька перемога! Та навіть за найкращими товарами потрібен грамотний догляд. Щоб матрац служив довго, тішив вас і гарантував малечі здоровий сон, потрібно дотримуватися простих, але важливих правил.

Прості правила догляду за матрацом

Укладайте матрац на каркас, який має спеціальні ортопедичні ламелі (пружні рейки). Це необхідно для правильної роботи системи вентиляції матраців Sonto, ретельно продуманої розробниками. Вентиляція не працюватиме як слід в ліжечках з суцільним дном, бо там потік повітря знизу перекритий. Як наслідок, дитина пітніє і спить неспокійно.
Використовуйте гігієнічний наматрацник (Jersey або Aero). Він захистить чохол від забруднень, яких не уникнути під час тривалого використання матрацу.
Провітрюйте матрац 4–6 разів на рік. Для цього достатньо залишити його на 6 годин у добре провітрюваному приміщенні, попередньо знявши постільну білизну.
Виконуйте сухе чищення матрацу кожні 3 місяці, використовуючи пилосос з насадкою-щіткою. Так ви попередите накопичення алергенів і появу пилових кліщів.
Перевертайте матрац 4 рази на рік за принципом «голова — ноги». Таке чергування сторін забезпечить хороший ортопедичний ефект упродовж усього терміну служби.
Знімайте чохол для прання за потреби. В усіх моделях матраців Sonto чохли розстібаються на три сторони. Використовуйте для автоматичного прання рідкий порошок та обирайте температуру води не більше 30 °C.
Ніколи не сушіть матрац з допомогою фену чи праски, оскільки його компоненти легкозаймисті.
Сушіть чохол на повітрі. Використання сушильної машини може призвести до збігання тканини Tencel.
Ні в якому разі не вибивайте матрац. Від цього він деформується і втрачає ортопедичні властивості.